X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
باشگاه مبارزه، جایی برای خالی کردن کینه‌ها

اگه اهل فیلم و سینما باشید بعیده که فیلم مشهور «فایت کلاب» (Fight Club)‌رو ندیده باشید. با بازی «برد پیت» و «ادوارد نورتن». جالبه بدونید که هرچیزی که در این فیلم وجود داره، کاملا واقعی هست.

یکی از باشگاه های موتورسواری در «اوکلند» از سال 1996 هفته ای یک بار - شب های جمعه - مراسم دعوا رو برای داوطلبین برگزار میکنه.

هر کسی که مشکل داره و یا از کسی کینه و عقده داخل خودش داره و کلا هر کسی که داوطلب باشه، میره داخل رینگ و حریف خودش رو شروع به زدن میکنه؛ اونقدر که تمام اون نفرت ها و عقده هاش خالی بشه.

هیچ زور و اجباری در این مسابقات وجود نداره و تمام شرکت کننده ها همگی به شکل داوطلبانه خودشون وارد مسابقات میشن. معمولان هم مسابقات در دو گروه خانم ها و آقایان برگزار میشه تا شانس مبارزه برای هوه وجود داشته باشه.

به گفته مدیر این باشگاه، مسابقات هفتگی موجب شده محیطی امن برای خالی شدن عقده ها به وجود بیاد و از خیلی از مشکلات پیشگیری کنه. همینطور باید اشاره کرد که مسابقات شامل خشونت زیاد نیست و  بدترین اتفاقی که ممکنه داخل رینگ برای شرکت کننده ها بیوفته، خونریزی بینی هست.

معمولن هیچکدوم از شرکت کننده ها در این مسابقات افراد حرفه ای و اهل ورزش نیستن اما با این حال، این مسابقات به قدری محبوبیت پیدا کرده که هر هفته عده زیادی از مردم فقط برای نگاه کردن  وارد باشگاه میشن.