کوتاه ترین ازدواج های تاریخ : طلاق عروس بخاطر تنوستن در گفتن نه

سال 2012 بود که مردی اهل امارات، زن خودشو چند ثانیه بعد از ازدواج طلاق داد.

این مرد دقیقا بعد از اینکه در اتاق دادگاه ازدواج صورت گرفت، از اتاق خارج میشه و میره یه اتاق دیگه دادگاه و زنش رو طلاق میده.


ظاهرا پدر عروس شرط گذاشته بود که دخترش بعد از ازدواج باید به سر کارش بره. عروس هم روی این ماجرا پافشاری میکرد. اما چون داماد خجالتش میگرفت بگه نه، تصمیم گرفت این کارو بکنه که نیازی به نه گفتن نداره. (منبع)


  

کوتاه ترین ازدواج های تاریخ : ازدواج کوتاه بریتنی اسپیرز در سال 2004

مورد دوم لیست مربوط میشه به خواننده مشهور آمریکایی، بریتنی اسپیرز که ازدواج کوتاهی در سال 2004 داشت.

ظاهرا بریتنی از پسری به نام جیسون الکساندر، که هم بازی دوران کودکیش هم بوده، خوشش میاد و در نهایت در روز تعطیل سال نو ازش میخواد که باهاش ازدواج کنه. اما حدود 55 ساعت بعد بخاطر « متوجه نبودن بریتنی از حرکتش » ازدواج لغو میشه. (منبع)


کوتاه ترین ازدواج های تاریخ : طلاق بخاطر عکس های منتشر شده

مرد عربستانی ای که حتی صبر نکرد مراسم ازدواج تموم بشه و همون شب طلاق داد. ظاهرا در شب عروسی، یه سری عکسایی رو از عروس میبینه و این موضوع باعث میشه نظرش برگرده.


ماجرا از این قراره که شخصی که قبل تر عاشق عروس بوده، از ازدواج جدیدش راضی نشده بود و قصد به هم زدن مراسمو داشت. بخاطر همین یه سری عکس مورددار از عروس رو به داماد میده. داماد هم وقتی عکسارو میبینه در همون شب کلا مراسم رو تعطیل میکنه. (منبع)


کوتاه ترین ازدواج های تاریخ : مرگ بعد از گفتن بله

دامادی که بعد از اینکه « بله » رو گفت، از دنیا رفت.

این ماجرا مربوط به سال 1967 میشه. داماد که «رامون کوزی» اسمش بود و 65 سال داشت، دقیقا بعد از اینکه «بله» رو گفت، ازرائیل دنبالش اومد و از دنیا رفت.


این دومین ازدواج مرحوم داماد و اولین ازدواج عروس بدشانس که 45 ساله بود، بود.


کوتاه ترین ازدواج های تاریخ : ازدواج نهمین باره بازیگر مجارستانی

جدایی بخاطر اینکه عروس هنوز از ازدواج قبلیش طلاق نگرفته!

بازیگر زن مجارستانی به نام « گیبر » یکی از با تجربه های ازدواجه. ایشون سابقه 9 بار ازدواج داره و حتی کتابی نوشته به اسم « چطور مردی رو به دست بیاریم، چطور مردی رو نگه داریم و چطور از دست مردی خلاص شویم »


این بازیگر در نهمین ازدواجش با شخصی به اسم «فیلیپه دو آلبا » در حال ازدواج بود که یک روز بعد ازدواج منحل میشه. دلیلش هم اینه که ظاهرا طلاق عروس خانوم از داماد قبلی نهایی و رسمی نشده بود. (منبع)مطلب مرتبط:

کوتاه ترین جنگ های تاریخ