رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها

بعضی آدما هستن (مثل خودم) بهشون میگن آدم ساینتیفیک. یعنی هرچی علم تایید کنه از نظر اونا هم قبوله. این مطلب از اون مدل مطلباس که معمولن آدمای ساینتفیک بیشتر دوست دارن: روش های جذب کرد جنس مخالف، بر اساس یافته های علمی.

 

 رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: دندوناتون سفید باشه

دندونا باید سفید باشه
ظاهرا پدر مادرا در مورد مسواک زدن و سفید نگه داشتن دندونا به بچه هاشون راست میگفتن، فقط دلیل علمیشو نمیدونستن. طبق تحقیقایی که دو دانشگاه بریتانیا انجام دادن مشخص شد که «دندون برای انسان مثل دم برای طاووس میمونه». دندون های سفید باعث میشه در ذهن طرف مقابل سلامتی و شادابی از ما بجا بمونه. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: سبزیجات مصرف کنید

سبزیجات زیاد بخورید
خوردن سبزیجات باعث طراوت و شاداپی پوست و در نتیجه جذابیت بیشتر میشه. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: خانوما لبخند بزنن

خانوما بیشتر لبخند بزنن
طبق یافته های علمی، مهمترین حسی که میتونه یک زن رو جذاب نشون بده، لبخند زدنشه. لبخند و شادی باعث میشه در نگاه مردها، زن جذاب تر و زیباتر به نظر برسه. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: مردها جدی باشن

مردها نخندن
دقیقن برعکس خانوم ها، مردها برای جذابیت لازمه که جدی باشن. طبق تحقیقات دانشگاه بریتیش کلمبیا، زن ها شاد بودن مرد رو آخرین اولویت در جذابیت عنوان کردن.
این تحقیق اثباط علمی این موضوع هست که چرا بیشتر خانوم ها عاشق خلاف کارا و «پسرای بد» (همون بد بوی‌ها) میشن. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: دخترها سنگین باشن

جلف بودن خانوم ها = اتمام تاریخ انقضا
طبق بررسی های دانشگاه تگزاس (در آستین)، جلف بودن یک دختر باعث میشه در نگاه مردها جذاب تر به نظر برسه، اما از طرف دیگه، این جذابیت تاریخ انقضای کوتاهی داره و در حد چند روز هست.
اما در طرف دیگه، خانوم های باهوش و کلا کسانی که حرکات جلفانه!! ندارن، جذابیت کمتری دارن. اما مردها، برای روابط طولانی، از این دست خانوم هارو انتخاب میکنن. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: مردها ریش نزارن

مردها ریش نزارن
طبق گزارشی که در آکسفورد ژورنال منتشر شد، خانوم ها بیشتر جذب مردهایی میشن که ریششون رو اصلاح میکنن.
مردهایی که ریش میزارن در نگاه خانوم ها افرادی هستن با اقتدار و دارای پایگاه اجتماعی قوی، ولی در جذابیت، ریش تاثیر کاملا وارونه داره و جذابیت رو کاهش میده. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: مرموز بودن مردها

مردهای مرموز، مردهای محبوب تر
طبق تحقیقی که در علوم روانشناختی انجام شد، خانوم ها مردهارو تا زمانی جذاب میدونن که متوجه نشن اون مرد چقدر بهشون علاقه داره.
طبق این تحقیقات، جنس مونث شروع به فکر کردن در خصوص مردی میکنه که از علاقش به خودش مطمئن نباشه. و در نهایت چون مدام در حال فکر کردن به اون فرد هست، اینطور نتیجه میگیره که اون مرد هم دوسش داره! در نتیجه، مردها اگه همه عواطف خودشون رو در روز اول به شخص نشون ندن، جذابیت بیشتری برای خانوم ها دارن. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: تی شرت سفید با حرف تی وسطش

تی شرت سفید با یه حرف T مشکی وسطش
شاید کاملا بی ربط باشه، ولی محققین دانشگاه ناتینگهام به این نتیجه رسیدن که یه تی شرت سفید با یه حرف T بزرگ وسطش باعث جذب شدن خانوم ها میشه.
ظاهرا وقتی حرف T روی تیشرت سفید باشه، تصویری رو برای خانوم ها ایجاد میکنه که انگار بدن به حالت ورزشکاری یا همون V هست و همین باعث میشه مردها 12 درصد جذاب تر به نظر برسن. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: تن صدای خانوم ها

صدای بلند خانوم ها
اصلن تا الان هرچی فکر میکردید رو بندازید دور. این مورد عاخری انقلابی در علم هست. زن هایی که صدای بلند دارن برای مردها جذاب تر هستن!
دانشمندای دانشگاه کالج لندن به این نتیجه رسیدن که صدای بلند خانوم ها باعث میشه در ذهن مرد ساختار بدنی لاغر و سلامتی از اون خانوم شکل بگیره و همین باعث میشه بیشتر به سمت اون شخص جذب بشن. (منبع)


رازهای علمی جذاب شدن برای دخترها و پسرها: مردها ریلکس باشن

مردهای ریکس جذاب ترن
یکی دیگه از فاکتورهای مهم جذابیت برای آقایون، بدون استرس و ریلکس بودن هست.

مردهای بدون استرس که میتونن موقعیت های استرس‌آور رو با خونسردی مدیریت کنن، ژنتیک قدرتمندتری دارن که میتونن به بچه های خودشون هم این ویژگی رو انتقال بدن و همینطور در نگاه خانوم ها، جذاب تر به نظر برسن. (منبع)+
* شرمنده بابت خودسانسوریمرتبط:

جذاب ترین مجرمین تاریخ!