X
تبلیغات
رایتل

برخورد رعدوبرق با انسان

شخصی رو که در تصویر بالا میبینید، تونی سیرکوریا نام داره که متخخص ارتوپدی هست. یک روز رعدوبرق بهش میزنه و برخلاف دیگران که میمیرن، ایشون شوک بزرگی رو در مغزش دریافت میکنه و زندگیش متحول میشه؛ عشق به موسیقی در وجودش بوجود میاد.

در طول زندگی، این دکتر متخصص هیچ علاقه ایی به موسیقی نداشت، اما بعد از رعدوبرق به قدری حرفه ای شد که کنسرت برگزار میکنه!

  


برخورد رعدوبرق با انسان

معمولا بعد از رعدوبرق، یه سری خراش ها، منتها به شکل عجیبی، روی پوست بدن ظاهر میشه. اگه خوش شانس باشید شاید یکی از این مدل های خوبش روی پوستتون بیوفته بجای تتو و خالکوبی.برخورد رعدوبرق با انسان

در مورد روی سالیوان قبلن هم نوشتم (اینجا)، ایشون به قدری مورد اصابت رعدوبرق قرار گرفته که اسمش در کتاب گینس ثبت شده. طبق تحقیقایی که شده، از هر یک اکتیلیون نفر، فقط یک نفره که ممکنه اینقدر بدشانس باشه که این همه بار توسط رعدوبرق زخمی بشه و البته اینقدر خوش شانس که بعد این همه مدت زنده هم بمونه.


برخورد رعدوبرق با انسان

تصویر بالا مربوط به دونده کانادایی، آدام کمپل هست. در آخر مسابقه دویدنی که شرکت کرده بود و دقیقا موقعی که جزء نفرات برتر بود، مورد اصابت رعدوبرق قرار میگیره، اما زنده میمونه و حتی تصمیم به ادامه مسابقه میگیره و به مقام سومی میرسه.


برخورد رعدوبرق با انسان

مادر این دختر کوچولو زمانی، زمانی که هنوز این نوزادو به دنیا نیاورده بود، مورد اصابت رعدوبرق قرار گرفت. حالا دخترش بعد از به دنیا اومدن، به شکل خدادادی، موهاش سیخ سیخ هست و اصلا پایین نمیاد!


برخورد رعدوبرق با انسان

اما در کل، رعدوبرق چیز خوبی نیست و معمولا هم آدم‌هارو میکشه. پس بهتره هیچوقت فکر این چیزهارو هم نکنید.