X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

شاید در اولین نگاه به عکس ها فکر کنید چه جزیره ی زیبایی ممکنه باشه، ولی این جزیره به قدری وحشتناک هست که وارد شدن به داخلش ممنوع اعلام شده.
حتی ماهی گیر ها هم در اطراف این منطقه تور رو به آب نمیندازن که شاید استخون ها انسان داخل تورها گیر کنه!


در اوایل این منطقه متعلق به دولت ایتالیا بود، اما بعد از مدتی اون رو به یک خریدار شخصی فروخت. این خریدار مدت زیادی نتونست طاقت بیاره و بعد از مدتی فرار کرد.
سال ها بعد خانواده ای به عنوان استراحتگاه خواستار خرید جزیره شدند. این خانواده بیشتر از یک شب موفق نشدن در این جزیره زندگی کنن. شایعاتی گفته شده که پوست صورت دختر خانواده در حال تیکه تیکه شدن بود که نیاز به 14 بخیه پیدا کرد.اما از کجا این جزیره به این سرنوشت دچار شد؟
شروع این وقایع به دوران روم و زمانی که بیماری طاعون بین مردم رواج شده بود برمیگرده.
گفته شده که کلیه افرادی که به طاعون مبتلا بودن به این جزیره منتقل میشدن و مقداری از پوست اون ها کنده میشد تا از مردم دیگه متمایز باشن.

قرن ها بعد و زمانی که مرگ های سیاه در اروپا اتفاق افتاد، بیمارانی که به طاعون مبتدا بودن در این جزیره سوزونده میشندن. حتی اگه کسی کوچکترین علائمی از طاعون در کسی دیده میشد شخص رو به این جزیره آورده و زنده زنده میسوزودن.
گفته میشه بیشتر از 160.000 انسان در این دوره سوزونده شدن. حتی امروزه هم خاکستر همراه با استخون های انسان در سرتاسر این جزیره موجوده.

سال ها بعد و در سال 1922 یک بیمارستان روانشناسی در این جزیره تاسیس شد.
پزشکان و پرستاران هیچ چیز عجیبی ندیدن ولی بیماران مدام اعلام میکردن که ارواحی رو دیدن؛ صداهای شکنجه هم گزارش میشد. مسئولین بیمارستان هم این ادعاها رو از یک بیمار روانی قبول نمیکردن.
اما قسمت وحشتناک کار زمانی شروع شد که پزشکی شروع به شکنجه بیماران روانی در بالای برج میکرد به بهانه پیدا کردن راه درمان دیوانگی! این دکتر بیماران رو به بالای برج برده و با اره و چکش شکنجه میداد. درست مثل فیلم ها.
گفته شده بعد از سال ها شکنجه، این دکتر روانی موفق شده بود ارواح رو ببینه و در نهایت در اوج دیوانگی خودش رو از بالای برج به پایین پرت کرد.
تمامی افرادی که به این جزیره گذری داشتن ادعاهایی از دیدن ارواح و شنیدن صداهایی جیغ رو کردن. تا امروز هیچ کس قادر به موندن در این جزیره برای بیشتر از چند روز نشده!
البته باید بگم که شخصی که خودش رو بسیار شجاع میدوسنت تصمیم گرفت وارد این جزیره بشه و ببینه واقعیت چیه. طبق گفته های خودش به محض اینکه وارد جزیره شد صدایی بلند فریاد کشید: از اینجا برو و دیگه برنگرد...